KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893195
nr 1589 3195
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -56, interiör. Olja på duk, 63x86 cm, yttermått inklusive ram: 66x89 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:42:40
600 kr
1.000 kr
1.200 kr